KONST / Litografier / Färglitografi 12144086
nr 1214 4086
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 199/500. Motivet: 39x44 cm
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:12:34
29/10 18:32:31
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren